Invaziv Katarakt Cerrahisi yakında geçmişte bir şey olabilir ould?

new-bright-eyes
[showvideo video_name=”Ethos-Bright-Eyes.mp4″ poster_name=”Ethos-Bright-Eyes.png” video_id=”qmdQ2-4TINk” video_width=”550″ video_height=”345″ video_autoplay=”1″]
Yukarıdaki videoda gösterilen Richard & Judy Show çok başarılı TV şovu çalışmalarda, itibaren, katarakt için bir devrim niteliğinde yeni bir cerrahi olmayan tedavi edilmiş dünyada popülaritesi artan. üreticileri, Ethos Schweiz LLC, şimdi soru sormak ‘yakında katarakt cerrahisi invaziv geçmişte bir şey olabilir mi?’. Katarakt, göz damlası Onların lider markası Ethos Endymion “Bright Eyes katarakt için damla” olarak adlandırılır. Onlar özel doğal olarak oluşan amino asitten oluşan bir çok özel türevi olan N-Asetil-Carnosine (NAC ya da sadece kısa) kullanarak yeni bir katarakt tedavi olarak geliştirilen mıydı nöro-koruyucu ‘L-Carnosine’ büyük bir ajan gibi anti-glycating olduğunu Serbest radikalleri quenches süper antioksidan olarak iyi olma. NAC göz damlası gözlere uygulandığı zaman, onlar aşağıda sulu mizah içine kornea nüfuz ve Doğrudan işe gitmek; Ayrıca serbest radikallerin ve yaygın olarak pek çok farklı dejeneratif göz hastalıkları ile İlişkili olan glikosilasyonun zararlı etkilerinden zararı azaltmaya yardımcı iken ışıktan hasara karşı gözün lipid dokularını korumak.
Katarakt ile körlük sık nedenidir ve tüm dünyada büyük bir sorun olan bir 17.000.000 kişi yüzünden bu çok zayıflatıcı göz hastalığı kör olan DSÖ Tahmini. Sorunun gerçek ölçüde içine size daha fazla fikir vermek için, hemen hemen her gün küresel bildirilen 28.000 üzerinde yeni durumlar vardır. Katarakt yaş altmış beş yıl seksen yaşın üzerinde insanların yaklaşık yüzde seksen bitti nüfusun yaklaşık yirmi beş yüzde görme ciddi bir kayıp oluşturmaktadır.
resmi Bright Eyes Damlalar
İlk Bright Eyes ilk mezun beri L-Carnosine birçok farklı etkileri ve faydaları okudu olsaydı dünya lideri biyokimyacı Prof. Steven Charles Gallant tarafından Avrupa’ya tanıtılan mıydı bırakır. Steven Babası ilk ben gerçekten zevk vermedi katarakt HAD Yani keşfedilen bu Said’in zaman Meslektaşı, Moskova’da Profesör Alexander Boldyrev, ilk N-Asetil-Carnosine NAC göz damlası O olumlu etkileri keşfetti ve 1988 yılında katarakt eriterek üzerinde HAD vardı bıçak altına gidiyor ve Steven o zaman, onun için damla bazı aramaya çalıştım ama böylece operasyonu olan düşünce maalesef onlar Kolaylıkla kullanılabilir değil miydi. Yani isteksizce Babası ameliyat vardı ama katarakt esta Steven gözün basit ders ilgilendim katarakt tedavisi yerine invaziv katarakt cerrahisinin katarakt damla yeni bir ürün geliştirmek olacağını ne kadar büyük düşünmeye başladım. Katarakt sonunda doğdun için daha fazla araştırma ve geliştirme çalışmalarının uzun yıllar sonra, klinik çalışmalarda yanında, Ethos Parlak Gözler göz damlası. Tıpta Bu çok heyecan verici bir atılım anlamıyla Zaten dünyanın doğal Onların erimesi katarakt üzerinde ve invaziv cerrahi için gerek kalmadan sadece bu nedenle çok daha net ve keskin bir vizyon zevk ve Aksi Onların körlük kaçınılmaz önlemek için insanların Binlerce Yüzlerce yardımıyla olmuştur.
Profesör Wang Çin’de doksan altı hastada tüm katarakt şiddeti farklı derecelerde vardı DSÖ klinik deneme çalışmalarının birini Yürütülen; Hafiften, tam olgun senil katarakt gelişti yoluyla doğru yolu katarakt orta. Bu test her bir göz içine günde sadece bir ya da iki damla ile uygulanması deneme konuları Tedavi olmak altı ay süre içinde Yürütülen edildi. Sonuçlar üstün ve katarakt hafif-orta ile hastalar üzerinde yüzde yüz başarı oranı ve daha olgun senil kataraktlı ile hastalar üzerinde bir yüzde seksen başarı oranı gösterdi. daha olgun katarakt çözmek için daha uzun sürer olarak tedavi daha uzun süre devam ile onlar olsaydı gibi Yargılama sırasında sonuçlarını görmedim olgun kataraktlı insanların yüzde yirmi Ayrıca sonuçları gördünüz mü istiyorsunuz. Başka bir klinik çalışma yine altı aylık süre içinde, test edilen hastalarda% 100% 41.5 iyileşme gibi gösterdin, ve daha sonra iki yıl ile belirtilen iyileştirmeler sürekli. Günden bu yana olanlar erken denemeler, şimdi günün BOYUNCA saatlik damla uygulanması tavsiye edilir; 8, 9, 10 kez bir gün böyle yaparak, kusursuz olmak ve tedavi önerilen ders şimdi mu katarakt Etkili sadece altı hafta kadar azalttı.
ABD’de bir katarakt operasyonu yaklaşık bir göz için 3.000 $ ve her ikisi de gözler için 6000 $ maliyeti. Kaydetti yukarıdaki gibi göz cerrahları nedeniyle sadece başarısızlık% 1 riski her seferinde bir göz çalışacaktır. Yoksul insanlar daha sonra bir gözü kör kalır diyenlerdir bir NAC göz damlası tek seçenek Onların hala kalan iyi göz tedavisi için kullanılabilir bıraktı vardır. Ethos Parlak Göz göz kutu katarakt için damla biri yaklaşık 100 $ ve cerrahi ve İlişkili olmadan herhangi bir maliyeti sadece on beşinci altı kutuları sadece 400 $ ağır Sübvansiyonlu altı haftalık kurs ücreti Riskler yani para için gerçekten mükemmel değer sunuyor katarakt ameliyatı için uygun bir alternatif olarak.
Daha fazla insan katarakt pahalı ve invaziv cerrahi ile bıçak altına gidiyor aksine, Kendi evinizin konforunda, katarakt, göz damlaları ile tedavi Kendilerini gözle neden yukarıdaki bilgilerden görmek kolaydır. Ama doktorlar, göz doktoru ve göz uzmanları henüz katarakt tedavisinde bu tür önermiyoruz neden bu kadar iyi olup olmadığını? Ana Katkıda faktörlerden biri katarakt ameliyatı 6800000000 $ yıllık sanayi yalnız devletler olduğunu That mı ve esta rakam Sürekli şimdi onlar Bunlar zayıflatıcı göz hastalıkları muzdarip başlıyor yaşa gelmeden nedeniyle tüm bebek boomers için yükseliyor . Daha açık fikirli biri, Doktor yazdığım O’nun bülteni sondan bir önceki paragrafında mükemmel özetlenebilir mevcut durum esta devletler:
“NAC göz damlalarının muazzam faydalar her gazetede her gece haber programı ve ön sayfa başlıklarının konu olmalı – ama sen ve ben her ikisi de sadece olmayacak o bilin. Katarakt ameliyatı ve tedavisi bir işletmenin çok büyük ol etmiştir. Nesil eski şimdi katarakt oluşmaya başlar yaşına başlarken, durum cerrahi “nakit inek” ol olacak.
Burada O’nun tam haber makaleyi okuyabilirsiniz: cataractsnews.com
Bir on dört yaşındaki bir çocuk kendini NAC gözle O’nun gözü cerrah tavsiye karşı, damla opt tedavi Said Ben sadece oylamaya hindi soran gibi olurdu gözü kullanarak kullanımı göz yummak Onun cerrah katarakt tedavisinde damla beklenen asla Şükran Günü için …
Bu Ethos Bright Eyes NAC Göz Damlası hitap edecek göz hastalıkları kapsamlı bir listesi:

– Katarakt
– Göz İçi Basıncı ile İlişkili Glokom
– Yaşa Bağlı Makula Dejenerasyonu (YBMD)
– Vitreus donukluklar ve Lezyonlar
– Bilgisayar Görme Sendromu
– Kontakt Lens Bozuklukları
– Oküler Enflamasyon
– Kuru Göz Sendromu
– Kornea Bozuklukları
– Kronik Göz Gerginlik
– Retina hastalıkları
– Bulanık görme
– Presbiyopi
– Kurucular

prod-barw

Siteye girmek için buraya tıklayınız …

 

Katarakt Tedavisi, Glokom ve hakkında daha fazla yararlı bilgiler
Makula Dejenerasyonu bizim Göz Bakımı Library & SSS bulunabilir …

Ethos Bright Eyes NAC Göz olmadan doğal Katarakt çözülür Damlalar
invaziv cerrahi için ihtiyaç … AS TV ‘GÖRÜLDÜĞÜ – Buraya Tıkla

 

 

askus
Buy Cataracts Eye Drops Now...


Home ∞ Brght Eyes Drops for: CataractsGlaucomaAMD
∞ News: Article 1Paper 1

anti-flu-but

Ethos Anti-Flu Fights Pandemic

SAĞLIK UYARI: Katarakt Richard & Judy TV Denemeler ve Daily Mail gazetesi özellikleri özellikli gerçek ürünüydü için Ethos Endymion Bright Eyes NAC Göz Damlası. Diğer birçok damla tedarikçileri şimdi bizim Bright Eyes damla olağanüstü başarı nakit çalışıyoruz ve onlar açıkça doğru değildir ürünleri ile ilgili söyleyerek bizim özellikleri, referanslar ve basında istismar var! O Etiket üzerinde Ethos Endymion Bright Eyes demek değilse, yukarıdaki resim gibi, Peter Aldred en Fotoğraf ve üzerinde Onayı CE standart belgesine sahiptir, o zaman kesinlikle aynı ürün değildir. Bu daha ucuz kopya kedi ürünleri satın çok hayal kırıklığı yaratan sonuçlar sizi neden olabilir …

buy