ETHOS EYE CARE

[wcas-search-form]
Cure Cataracts with easy to apply Eye Drops No need for expensive, painful eye surgery!

Cogumuzun kabul ettigi gibi, diger duyularmiza kiyasla gorme duyusu muhtemelen en cok deger verilen duyu organidir. Yasliliga bagli kataraktlar ve yasla ilgili macularin canliligini kaybetmesi(AMD) gibi gorme bozukluklarina karsi savasta sizlere yardimci olmak icin kendimizi size en iyi ve en yeni urunleri uretmeye adadik.

amd-pet

Parlak Gozler Kapsullerimi

Zeaxanthin ve Lutein gozun retina bolgesinde bulunan tek iki karotendir.Bilimsel arastirmalar gostermistir ki bu karotenlerin takviyesi macular pigment yogunlugunu arttirablir , boylece macular dejeneresyona karsi dogal bir koruma saglanmis olur.

Gozdeki zeaxanthin ve lutein miktari macular pigment yogunlugunla aciklanabilir.AMD riski tasiyan insanlar ki bunlar yaslilar, kadinlar, sigara tiryakileri ve acik renkli gozleri olanlardir, dusuk macular pigment yogunluguna sahip olma egilimi de gosterirler.

Macular pigment yogunlugu diyet yoluyla arttirilabilir. Zeaxanthin ve lutein iceren diyetler ile macular pigment yogunlugu arasinda dolayli bir bag oldugunu gosteren bazi kanitlar vardir.

 

Veya Rehber Kopekmi?

Yasliliga bagli macular dejeneresyon(AMD) gelismis ulkelerde yasli insanlarda korlugun basi ceken nedenidir ve genel olarak gorme bozukluklarininda en onemli nedenidir.

Yapilan anketlerin sonucunda , yaklasik 10 milyon amerikalida bu hastaligin baslangic asamasinda oldugu ve 450,000 veya daha fazlasinda ise AMD nin ilerlemis safhasindan dolayi onemli bir gorme kaybi yasadigi tahmin ediliyor.Macular dejeneresyon 55 yas ustu kisiler arasinda salgin halindedir ve bebek sayisindaki artisla bu hastaliga yeni kurbanlar eklenecektir.

AMD riski yas ilerledikce artar ve kadinlar erkeklerden daha cok risk tasir.AMD tedavi edilemez bir durumdur. AMD nin her iki kotulugu ve geridonulmezligi hastaligi onleme veya gelisimini yavaslatma yollarini arastirmaya tevsik etmistir.

 

normal-vision1

Normal
Vizyon
amd-view

AMD
görünüm

En iyi yolu Zeaksantin ve Lutein Ethos Parlak Gözler kapsüllere almaktır aldığınızdan emin olmak için.

Bir Yetersiz beslenen Makula erken belirtileri için test

Amsler Izgara

Amsler grid başlangıçta hastalarda Yetersiz beslenen Makula erken belirtileri için kendi merkezi görme testi için izin Marc Amsler tarafından geliştirilmiştir. Bu test, yatay ve dikey hatların bir ızgara oluşur.

net
i

Yol

Okuma gözlük veya bifocals üzerinden bakmak . Sol gözünü kapatın. 12 inç ya da öylesine bir mesafeden orta nokta bakarken , aşağıdaki sorulara cevap : Eğer ızgara dört köşesini görebilir miyim? , Bozuk bükük çizgiler bulanık , dalgalı herhangi , gri , ya da eksik mısınız?

Önceki adımı , sağ göz kapsayan bu kez tekrarlayın.

Eğer ızgara bakın nasıl herhangi bir değişiklik dikkat ederse , değerlendirme için göz doktorunuzu arayın.

Önerilen kullanım

bright-eyes-gel

Sağlık uygulayıcısı tarafından tavsiye yemekler ya da iki günde bir kapsül alın.

Bir Ethos Parlak Gözler Softgel Kapsül içerir:

– 5 mg zeaksantin
– Lutein 10 mg
– Diğer Bilgiler

Parlak Göz Kapsüller % 100 güvenli ve evcil ve diger hayvanlar üzerinde kullanım için uygundur.

Notlar

Ayrıca damla Bright Eyes uygulamak ve Ethos günlük toz halinde hayati ek hamlesi 2g veya 3g almak oluşturuyordu.

buy

warning

Ethos Endymion Bright Eyes Eye Drops for Cataracts was the actual product featured in the Richard & Judy TV Trials and the Daily Mail newspaper features. Many other cataract eye drops suppliers are now trying to cash in on the phenomenal success of our Bright Eyes drops and are exploiting our features, testimonials and press coverage saying that they relate to their products which is blatantly untrue! If it does not say Ethos Endymion Bright Eyes on the Label, have Peter Aldred's Photograph and the CE Standard Mark of Approval on, as pictured on this site, then it is most definitely NOT the same product. Purchasing these less expensive copy-cat products may lead you to very disappointing results...